Start Wybory sołtysów

Linki

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Statystyki

Użytkowników : 1
Artykułów : 1369
Odsłon : 965233

Wybory sołtysów
W Podbielku nowe wybory sołtysa Drukuj

W związku z pisemną rezygnacją złożoną przez nowo wybranego sołtysa, Wójt Gminy ogłosił termin nowych wyborów.

Wytworzył: Andrzej Podrez
Data informacji: 2011-03-01 10:11:39
Opublikował: Andrzej Podrez
Data publikacji: 2011-03-01 11:17:16
Odsłon: 1936
Dziennik zmian
Więcej…
 
Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich 2011-2015 Drukuj

Podstawowymi aktami prawa, które regulują problematykę wyborów sołtysów i rad sołeckich jest ustawa o samorządzie gminnym oraz statuty poszczególnych sołectw.

Zgodnie z zapisami tych aktów w Gminie Stary Lubotyń wybory sołtysów i rad sołeckich przeprowadzane są po upływie 3 miesięcy od dnia wyboru nowej rady gminy. W bieżącym roku wybory rozpoczną się od dnia 22 lutego 2011r. i potrwają do 16 marca 2011 r.

Harmonogram zebrań wiejskich, na których dokonane zostaną wybory sołtysów określony został przez Wójta Gminy Stary Lubotyń.
O ewentualnych zmianach terminów lub miejsca odbycia zebrań będziemy informować na tej stronie.

 

Harmonogram zebrań wiejskich

Lp.

Sołectwo

Data

Godzina

Miejsce

Prowadzący

Radny Gminy

I termin

II termin

1

Świerże

22.02.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Kaczmarczyk Ryszard

2

Klimonty

22.02.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Mierzejewski Jan

3

Rogówek

23.02.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Gumkowski Krzysztof

4

Rogowo-Folwark

23.02.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Gumkowski Krzysztof

5

Żyłowo

24.02.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Podbielski Ludwik

6

Rabędy

24.02.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Podbielski Ludwik

7

Podbiele

25.02.2011

13.00

13.30

Remiza OSP

Tyszka Wiesław

8

Podbielko-Gawki

25.02.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Tyszka Wiesław

9

Gumowo

26.02.2011

14.00

14.30

Remiza OSP

Kaczmarczyk Ryszard

10

Sulęcin Włościański

01.03.2011

13.00

13.30

Szkoła Podstawowa

Kacprzak Bogdan

11

Grądziki

01.03.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Leszczyński Witold

12 Kosewo 02.03.2011 15.00 15.30 Remiza OSP Mierzejewski Jan

13

Sulęcin Szlachecki

02.03.2011

18.00

18.30

Szkoła Podstawowa

Leszczyński Witold

14

Koskowo

04.03.2011

13.00

13.30

Remiza OSP

Jurkiewicz Dorota

15

Stary Lubotyń

07.03.2011

13.00

13.30

Urząd Gminy

Halina Kozikowska

16

Budziszki

07.03.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Czyżewski Tomasz

17

Lubotyń-Włóki

08.03.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Czyżewski Tomasz

18

Gniazdowo

08.03.2011

15.00

15.30

Szkoła Podstawowa

Podbielski Jan

19

Lubotyń-Morgi

10.03.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Wagner Marek

20

Stary Turobin

10.03.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Jasionowski Dariusz

21

Lubotyń-Kolonia

11.03.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Bartkiewicz Czesław

22

Rząśnik

11.03.2011

15.00

15.30

Remiza OSP

Legacki Janusz

23

Turobin-Brzozowa

15.03.2011

13.00

13.30

Ustala sołtys

Bartkiewicz Czesław

24

Chmielewo

15.03.2011

15.00

15.30

Ustala sołtys

Kaczmarczyk Ryszard

25

Żochowo

16.03.2011

13.00

13.30

Remiza OSP

Podbielski Ludwik


Wytworzył: Andrzej Podrez
Data informacji: 2011-02-24 07:16:50
Opublikował: Andrzej Podrez
Data publikacji: 2011-02-24 08:19:09
Odsłon: 4561
Dziennik zmian
 


Strona korzysta z "ciasteczek" do statystyk i personalizacji strony. Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej, zobacz nasze zasady bezpieczenstwa.

Akceptuje ciasteczka na tych stronach.
Pliki cookies na naszych stronach